Традиційні наземні сховища даних VS Хмарні – GetSmart.com.ua

ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ



Event Details


    Мова проведення вебінару — російська

    матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації
    • днів

      00
    • годин

      00
    • хвилин

      00
    • секунд

      00
    Вебінар
    17 червня
    10:00

    За якими сховищами майбутнє? Не будемо тримати інтригу — світ рухається у хмару, і ці зміни є неминучими, оскільки хмарні сховища заощаджують людські та фінансові ресурси, позбавляють необхідності обслуговувати наземну інфраструктуру і дають можливість легко масштабувати бізнес.

    Яким бізнесам можуть знадобитись хмарні сховища?

    Існують галузі, як-то банки, телекомунікації чи фінансові установи, в роботі яких датацентри традиційно були необхідністю. Але зараз накопичення великих масивів даних стає потрібним буквально усім. Наприклад, великий ритейлер хоче проводити сегментацію клієнтів та будувати окремий купівельний сценарій для кожної з груп ЦА. Щоби розуміти свого споживача, необхідно зібрати дані про останні 2-3 роки його активності та виокремити спільні для групи патерни поведінки.

    Або уявімо, що товари для розповсюдження в Україні замовляються з Китаю. Власник бізнесу хоче уникнути накопичення нереалізованих складських запасів, тому для нього надважливим є прогнозування купівельного попиту на наступний сезон. Правильно збережений масив даних у поєднанні з сучасними BI-системами дадуть відповідь на питання “Скільки товару замовляти?”.

    Отож, можна зробити висновок, що хмарні сховища можуть знадобитись будь-якому бізнесу, що оперує великими масивами даних.

    Може виникнути питання: хіба наземні сховища не виконують ці ж функції?

    Виконують, але хмарні мають ряд переваг:

    1. Ви заощаджуєте кошти, адже не потрібно витрачатись на створення та регулярне обслуговування датацентру. Якщо є необхідність різко зменшити обсяги споживання і не переплачувати за невикористане місце, ви маєте змогу зробити це в кілька кліків.
    2. Хмарні сховища легко масштабуються у відповідності до потреб організації і є доступними з будь-якої локації та пристрою.
    3. Стандарти безпеки забезпечують постачальники, у котрих ви орендуєте ресурси (наприклад, Azure від Microsoft).
    4. За традиційного сценарію працівники ІТ-департаменту витрачають свій час на обслуговування наземної інфраструктури. А у хмарі велика частина функціоналу адміністрування покривається автоматично.
    5. В хмарі легко робити пілотні проєкти. Наприклад, є зріз даних, котрі ви хочете зберігати для подальших прогнозів. Якщо пілотний проєкт показав низьку точність прогнозу, то можна легко позбутись “зайвого” хмарного сховища, діючи за схемою pay as you go.
    Під час вебінару ви дізнаєтесь:

    Які існують проблеми традиційних сховищ

    Сценарії використання традиційних і хмарних сховищ

    Які хмарні технології використовуються для побудови сучасних сховищ даних


    Хмарні дані для збереження, ETL та звітності

    Розгортання та конфігурація хмарних сховищ

    Як перейти з локального середовища у хмарне та способи міграції в хмару

    Спікер

    Макаренко Костянтин

    Data Engineer

    SMART business

    Має 10 років досвіду роботи з традиційними наземними базами даних в Дельта банк, Альфа банк, Jacobs. Має 3 роки досвіду роботи з хмарними базами даних у компанії SMART business.

    Найближчі заходи

      X

      Будь ласка, заповніть усі поля

      X

      Ваша реєстрація надіслана!

      Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

      AppleGoogle • Outlook  

      Back to Top