днів
00годин
00хвилин
00секунд
00Динамічні зміни в ритейлі після першої хвилі карантину показали, що покупці почали формувати культуру «великої закупівлі», віддавати перевагу магазинам біля будинку та купувати стислий набір продуктів. Як в таких умовах ритейлерам зберігати та підвищувати маржинальність бізнесу? Формувати персоналізований підхід до свого покупця.
Згідно з Gartner Research, багато компаній, які вирішують завдання персоналізації з командами Data Science, схиляються в бік консалтингу, сервісів і готових рішень. Але «коробочки», яка замінить фахівців з маркетингу, немає. Зате є алгоритми штучного інтелекту та Machine Learning. На основі накопичених даних вони визначають, що мотивує нових клієнтів рухатися далі, а активних – збільшувати чек та залишати компанію. Аналізуючи ці фактори, вони вчасно пропонують ефективні маркетингові активності та допомагають взаємодіяти з клієнтом з вигодою для нього і для бізнесу.
Чому серед нових клієнтів ритейлу багато «one-таймерів»? Тому що більшість з них не супроводжуються подальшим зворотним зв'язком або пропозиціями. Завдання бізнесу – вибудувати ритм комунікації з новим споживачем і генерувати пропозиції для максимізації клієнтського досвіду. Застосування алгоритмів в роботі з «ядром бізнесу» – активними клієнтами, дозволяє визначати стратегії максимізації їхнього досвіду, вчасно розпізнавати і грамотно взаємодіяти з клієнтами в зоні ризику.
Перехід від product-driven до customer-driven підходу з використанням можливостей AI дозволяє пропонувати клієнтові потрібний продукт в потрібний час у пріоритетному каналі в потрібному ціновому діапазоні, який задовольнить запит клієнта і принесе прибуток ритейлеру.
3 грудня приєднуйтеся до вебінару «AI knows your customer: як підвищити конверсію продажу в умовах локдауну» та дізнавайтеся, як посилити команду маркетингу новими технологіями і як збір даних і застосування алгоритмів допоможе вам утримати клієнта і підвищити прибутковість бізнесу за будь-яких умов.