днів
00годин
00хвилин
00секунд
00За якими сховищами майбутнє? Не будемо тримати інтригу — світ рухається у хмару, і ці зміни є неминучими, оскільки хмарні сховища заощаджують людські та фінансові ресурси, позбавляють необхідності обслуговувати наземну інфраструктуру і дають можливість легко масштабувати бізнес.
Яким бізнесам можуть знадобитись хмарні сховища?
Існують галузі, як-то банки, телекомунікації чи фінансові установи, в роботі яких датацентри традиційно були необхідністю. Але зараз накопичення великих масивів даних стає потрібним буквально усім. Наприклад, великий ритейлер хоче проводити сегментацію клієнтів та будувати окремий купівельний сценарій для кожної з груп ЦА. Щоби розуміти свого споживача, необхідно зібрати дані про останні 2-3 роки його активності та виокремити спільні для групи патерни поведінки.
Або уявімо, що товари для розповсюдження в Україні замовляються з Китаю. Власник бізнесу хоче уникнути накопичення нереалізованих складських запасів, тому для нього надважливим є прогнозування купівельного попиту на наступний сезон. Правильно збережений масив даних у поєднанні з сучасними BI-системами дадуть відповідь на питання “Скільки товару замовляти?”.
Отож, можна зробити висновок, що хмарні сховища можуть знадобитись будь-якому бізнесу, що оперує великими масивами даних.
Може виникнути питання: хіба наземні сховища не виконують ці ж функції?
Виконують, але хмарні мають ряд переваг:
SMART business
Має 10 років досвіду роботи з традиційними наземними базами даних в Дельта банк, Альфа банк, Jacobs. Має 3 роки досвіду роботи з хмарними базами даних у компанії SMART business.
Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її